טוויז, צבע כמו גם מרגיש די

בדקתי בכמה מגזיני הורות המשמעותיים שהטריק למראה רענן כמו גם מדהים למרות מחצך שינה טמון בשגרת איפור “מהירה” נכלל פי חמש יותר ממה שהייתי עושה לפני שהולך למסיבה. תודה עם זאת לא תודה.

אני מספק לך שתי תמונות שיש לקחת בחשבון. ראשית, זו אני מייד לאחר הלידה:

אני, אחרי 44 שעות לידה

בשלב הבא, זה אני אחרי שיש לי גבות כמו גם ריסים “שנעשו” על ידי איש מקצוע:

זה אני, הלה בהריון, עם הגבות שלי. (למען ההגינות, האפרוח הזה ייראה כמו שטויות לאחר הלידה.)

בפעם הבאה, אני נשבע לבצע את הגבות כמו גם ריסים לפני הלידה, כמו גם משלוח כדי להבטיח שאוכל להיראות רק מעט ער בכל סוג של תמונות שעשויות לצלם. ככל הנראה מדובר בסוגיה אדומה כמו גם סוג של בלונדינית, כך שאתה שיער כהה או מלכות יופי כהות עור יכול להרגיש חופשי להתעלם ממני.

ההמלצה שלי עבורך היא שתשגירה זאת כחלק מתכנית הלידה שלך (התכווצויות 5 דקות זה מזה, תכה בסלון הגבות!) או קח את אחד הנסיעות הקצרות שלך והקצרות מהתינוק כדי שהמומחים יפעלו לך עבודת איפור. גוונים את הריסים האלה, צבע כמו גם מעצבים את הגבות, הולכים אפילו יותר מטורפים אם תרצו (היזהרו מהורמונים האלה – אתה עלול לא לאהוב את זה!). זה יעיל בהרבה מכפי היומיום הכולל יישום כמו גם מאפשר לעצלן באמת בינינו להיראות מעט מאמץ סיביות.

ואז, פשוט תפוס כמה שפתונים כהים כמו גם אתה מוכן לעזוב את הבית. רק חכה על המחמאות האלה כדי להתחיל להתגלגל פנימה (“איבדת משקל?” כמו גם “אימהות באמת מסכימה איתך” אולי). ?

אם הפמיניסטית שבתוכך נדחתה מההצעה הזו, פשוט המשך להצעת הפעילות הבאה. אני לא נפגע.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *