אם אתה נודם, האם תוריד (משקל)?

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

לַחֲלוֹק

המילה כבר זמן מה שחוסר שינה יכול להתעסק עם ירידה במשקל וניהול משקל, אך קבל זאת: על פי מחקר קטן שפורסם בתולדות הרפואה הפנימית, כאשר דיאטות במחקר קיבלו שינה של לילה שלם, הם איבד את אותה כמות משקל כמו כאשר ישנו פחות. עם זאת, כאשר דיאטות קיבלו שינה מתאימה, הרבה יותר ממחצית מהמשקל שהם איבדו היו שמנים. כאשר הם קיצצו משנתם, רק רביעית מירידה במשקל שלהם הגיעה משומן.

המשתתפים הונחו על תזונה אינדיבידואלית ומאוזנת, כאשר קלוריות הוגבלו ל 90% ממה שכל אדם היה צריך לשמור על משקלו ללא פעילות גופנית. כל משתתף נחקר פעמיים: פעם במשך 14 יום במעבדה עם תקופה של 8.5 שעות שהוקצה לשינה, ופעם במשך 14 יום עם 5.5 שעות בלבד לשינה. נראה כי קיצוץ השינה מתפשר על מאמצים לאבד שומן באמצעות דיאטה.

קבלת שינה מתאימה עזרה גם לשלוט ברעב הדיאטות. כאשר הוגבל שינה, דיאטות ייצרו רמות גבוהות יותר של גרלין, הורמון המעורר רעב ומפחית את הוצאות האנרגיה. הוכח כי רמות גרלין גבוהות יותר ממזערות את הוצאות האנרגיה, מעוררות את צריכת הרעב ומזון ומקדמות שמירה על שומן.

מלבד חוסר שינה, השמועה גם כן שעל ידי אי אכילה אחרי זמן מסוים של לילה, תרדו במשקל. עם זאת, זה לאו דווקא ניתוק הזמן שיפטר אותך מהקילוגרמים. ספירת קלוריות. בין אם אתם אוכלים אותם בשעה 9 בערב או 9 בערב, קלוריות היא עדיין קלוריות. עם זאת, אם אתה נותן לעצמך פחות שעות לעיסה, סביר להניח שתקח פחות קלוריות ויש לך הרבה שעות פעילות לשרוף אותם. זה מועיל במיוחד עבור חטיפים בשעות הלילה המאוחרות שמגיעות את השבבים והעוגיות בשעות הלילה המאוחרות. אם זה נשמע מוכר, זמן ניתוק לאכילה עשוי להועיל לך.

קשור לטכניקה בריאה לחטיפים

סקר עולמי שנערך לאחרונה על דפוסי שינה ברחבי העולם ממרכז פיליפס לבריאות ורווחה מראה כי אמריקאים הם כמה מהאנשים המקופחים ביותר בעולם. אז מה אתה יכול לעשות בקשר לזה? עכשיו הסיכוי שלך ללמוד אילו אוכלים לאכול ואיזה להתרחק לשנת לילה טובה.

האם עליכם להגיע למזונות עשירים בטריפטופן? ההורמון סרוטונין הוא היבט מכריע בהפעלת שינה. בהתחשב בכך שתאי העצב שלנו משתמשים בטריפטופן של חומצת האמינו כדי ליצור סרוטונין, הוקדשה תשומת לב רבה לתפקיד הטריפטופן (ומזונות המכילים טריפטופן) בקידום שינה. מחקרים על ההשפעה של טריפטופן על שינה מצאו כי זהו רק שלב אחד של שינה – החלק שנרדם – שהוא משופר על ידי טריפטופן. היבטים אחרים של שינה, כמו כמות השינה העמוקה שהושגה במהלך הלילה, עשויים להיפגע למעשה על ידי טריפטופן משלים.

מזונות בעלי חיים רבים יחסית יחסית בטריפטופן ועשויים להישמע כמו מועמדים הגיוניים לשיפור השינה. עם זאת, אותם מזונות מן החי הם גם גבוהים למדי בחומצות אמינו אחרות (כמו טירוזין) שיכולות לשמש לייצור חומרים אחרים (כמו אדרנלין) שבדרך כלל יפחתו עם הופעת השינה. לסיכום, ניסיון להעלות את הסרוטונין שלך על ידי הגברת צריכת הערב שלך של אוכלים-טריפטופן גבוה כדרך לשפר את השינה שלך לא מומלץ.

רמות הסרוטונין שלנו מגיבות להיבטים אחרים בתזונה שלנו, ואחד מאותם היבטים הוא צריכת פחמימות. אכילת מזונות גבוהה יותר בפחמימות מעלה את רמת האינסולין שלנו בדם. הסיבה לכך היא שהפחמימות מתעכלות במהירות יחסית ומעלות את רמת הסוכר בדם הרבה יותר במהירות מאשר חלבונים או שומנים. יחד עם רמת האינסולין המוגברת הזו ישנה הובלה מוגברת של חומצות אמינו למוח שלנו, כולל טריפטופן. הרבה יותר טריפטופן מוחי מוביל לייצור מוחי הרבה יותר של סרוטונין ולהגביר את ההסתברות להופעת שינה.

קשורים 7 רעיונות לאמהות כדי למזער חרדה במהלך תקופת החגים

הניחו את ההמבורגר והצ’יפס! לפעמים אנו רציונליזציה וחושבים שארוחה גדולה למעשה תעזור לנו להירדם על ידי מיצוי גופנו ולהאט אותה מתשישות כשהיא מנסה לעכל את הארוחה הגדולה. זה היגיון מפתה, אבל עדויות מחקריות מצביעות על הכיוון ההפוך. ארוחה גדולה עושה את ההפך מהאטת גופנו למטה. היא מבקשת ממערכת הדם שלנו לדרוך הרבה יותר דם לדרכי העיכול שלנו. זה מבקש מהבטן שלנו להפריש הרבה יותר חומצת קיבה.זה מבקש מהלבלב שלנו להיות פעיל הרבה יותר ולייצר אנזימי עיכול. בקיצור, ארוחה גדולה עושה הכל מלבד לבעוט בנו. מחקרים מראים גם כי אנשים שלעתים קרובות אוכלים מזון עתיר שומן לא רק מקבלים משקל, הם גם חווים שיבוש במחזורי השינה שלהם.

היזהר מקפאייניט נסתר לא מפתיע שכוס קפה ערב עלולה לשבש את שנתך. אפילו קפאין בינוני יכול לגרום להפרעות שינה, אך אל תשכח ממקורות קפאין פחות ברורים, כמו שוקולד, קולה, תה וקפה נטול קפאין. לשינה טובה יותר, כרת את צריכת הקפאין שלך והימנע מקפאין בשעות לפני השינה.

ביחס לשינה, אם אתה הולך לאכול חטיף 1-2 שעות לפני השינה, חטיף קטן על בסיס פחמימות הכולל חלבון מסוים וכמה שומן היה הגיוני ביותר. חטיפים כדי להביא לך נודדים עשויים לכלול: 100% קרקרים מלאים עם שמר של חמאת שקדים.

אודות הסופרת הזו דולגוף, M.D. היא רופאת ילדים, מומחה להשמנת יתר של ילדים, ומחברת אור אדום, אור ירוק, אוכל אידיאלי (Rodale, 2009). התוכנית של ד”ר דולגוף הילד וירידה במשקל מתבגרים (http://www.drdolgoff.com) הוצגה ב- WABC News, WNBC News, Fox 5 Morning Show, My9 News ו- WPIX News. היא גם צילמה קטעים עם The The Today Show ו- Extra, היא בלוגרית רשמית של האפינגטון פוסט, והיא הרופא הרשמי של מחנה שיין, מחנה ההרזיה הגדול ביותר במדינה. ילדים מ -45 מדינות שונות יורדות במשקל עם תוכנית הרזיה המקוונת של ד”ר דולגוף (http://www.drdolgoff.com) .dr. דולגוף למדה באוניברסיטת פרינסטון ובבית הספר לרפואה של ניו יורק וסיימה את תושבות הילדים שלה במתקן הבריאות לילדים בפרסביטריאן של קולומביה בניו יורק. היא עמית מוסמך על ידי האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים ומדריך כושר מוסמך לשעבר. ד”ר דולגוף מתגורר ברוזלין, ניו יורק עם בעלה ושני ילדיה, בני 4 ו -7.

קישור לפוסט זה: אם תמנע, האם תאבד (משקל)?
קשור מהי דלקת הלבלב?

0/5

(0 ביקורות)

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

לַחֲלוֹק

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *