ששש … אני מכניס אותך לקצה דליפת שלפוחית ​​השתן בהיר!

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

לַחֲלוֹק

הפוסט הזה ממומן על ידי Poise, אבל אהבתי למיקרולינים שלהם היא הכל שלי!

יש לי סוד. אני אוהבת לרוץ ולהתאמן, אבל אני פשוט לא יכולה לעשות שקעים קופצים. כשהייתי ילד שקפץ שקעים היו התרגיל האהוב עלי. זה היה כמעט כאילו טסתי באוויר. אבל, אבוי אני לא יכול לעשות שקעים קופצים יותר.

כמו הרבה נשים שהיו להן ילדים אני סובל מדליפה. כן, כשאני קופץ לאוויר אני מרטיב את מכנסי כמו ילד קטן. אם אתה אמא ​​אל תדהים להודות שאתה חווה דליפת שלפוחית ​​השתן קלה. זה נורמלי לחלוטין. אחת מכל שלוש נשים חווה דליפת שלפוחית ​​השתן בהירה (LBL), שיכולה להיות מופעלת על ידי התרחשויות יומיומיות כמו שיעול, התעטשות, צחוק או פעילות גופנית. המון נשים מסתמכות על מוצרי טיפול נשי או שום דבר בשום דרך לנהל את הדליפות הקטנות שלהן מכיוון שהן לא יודעות שיש אפשרויות שנוצרו במיוחד עבור LBL או שהן לא חושבות שמוצרי בריחת שתן הם בשבילם. כמובילה בקטגוריית בריחת שתן קלה, Poise® Brand משתמשת במגוון רפידות וספינות כדי להקל על מציאת ההגנה לצרכים של כל אישה.

יש לי עוד סוד. לאחרונה פגשתי חבר חדש. קוראים לה סם. בעזרתו של סם אני יכול לעשות שוב שקעי קפיצה. סם עוזר לי להישאר נקי ולהרגיש בטוח כשאני מתעמל. SAM מייצג חומר סופג להפליא שנמצא במיקרוליינרים החדשים של POISE®.

מיקרולינים SAM POISE® הם רכים, נוחים ועשויים עם חומר סופג להפליא. הם מתקנים את בעיות דליפת השלפוחית ​​שלי והם גם יעזרו לך. בקר ב- Poise.com ובקש את המדגם החינם שלך. אני מבטיח שברגע שתנסה אותם תברח לבית המרקחת המקומי שלך או לחנות הנחה ורכוש לעצמך קופסה.

* תודה ל- Poise על חסות הפוסט הזה ושמירה עליי ביטחון!* תמונה עליונה באדיבות תמונות דיגיטליות משלימות .NET

טכניקה קשורה החגים בכוונה: הימנע מפסולת מזון ועזור לכוכב הלכת

על המייסד שלנו

קסיה טלברט היא בלוגרית עסוקה, ואם לחמישה ילדים, המתגוררת בספוקיין, וושינגטון. עם B.A. בהיסטוריה ובחוק ותשוקה לכתיבה ונשארת בריאה, היא הקימה את מגזין האמהות הבריא בשנת 2007. מגזין האמהות הבריא מדורג כיום בבלוג הבריאות המוביל לאמהות. גב ‘טלברט מאמינה שאם אמהות מחונכות היטב בנושאי בריאות וכיצד להישאר בריאים, הן יכולות להעביר את המידע הזה לילדיהן ולהפוך את סטטיסטיקות ההשמנה בילדות בארה”ב.

גב ‘טלברט מנהלת את הרשת החברתית של האמהות הבריאה, היא המייסדת של מדיה של Mommies Mommies, וגם בלוגים בגן החיות של טלברט.

Link to this post:Shh…I’m מכניסים אותך לטיפ דליפה של שלפוחית ​​השתן!

0/5

(0 ביקורות)

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

לַחֲלוֹק

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *