כיצד לשפר את מצבי הרוח הקצוצים של המשפחה שלך תוך חמש דקות

ככל שהייתי רוצה להשתמש בשלט הרחוק שלי כדי להשהות ואז להריץ מחדש כמה רגעים מאתגרים עם הילדים שלי, הטכנולוגיה פשוט לא עובדת ככה.

כשאנחנו מתחילים להתפתל למחזור הצעק-אחים-יחידים-אחים-אחים, אנו זקוקים למשהו חיצוני כדי לעצור את הלולאה שלא הושלמת לכאורה. לעתים קרובות אחד מאיתנו יבקש “לעשות מעבר” אז אנחנו מחבקים ומנסים להתקדם להיות פחות מחטט (במקרה שלי) או לביליה (בדרך כלל אחד מהם).

הצלחנו די טוב עם העשייה שלנו, אז מאוד אהבתי לראות את הרשימה הזו של דרכים דמיוניות “לאפס” כשהילדים עוברים יום קשה. לליסה יש תשעה ילדים כדי שאוכל לדמיין כמה זה שימושי יש כמה – עשרים – טריקים בשרוול כדי לשפר את מצב הרוח הכללי. כמה מהמועדפים עלי:

8. נייר קרע. לפעמים כולנו פשוט צריכים לעשות משהו פראי ובלתי צפוי לחלוטין. אז אני אתן לכל ילד 3 פיסות נייר בנייה ואנחנו נעמוד במעגל וכשאומר “לך!” כולנו מתחילים לקרוע את הנייר שלנו ולזרוק אותו על הרצפה. אנחנו קופצים סביב וצורחים וצוחקים ומצחקקים ונופלים וזורקים את הנייר סביב כ -5 דקות. ואז אני אומר, “עצור!” ואנחנו צריכים לנקות את זה במהירות ובטיפשות ככל שאפשר.

16. צבע את שמם. אני כותב את שמם באותיות גדולות ונפוחות ממש והם מקבלים 3 עפרונות צבעוניים לצבוע אותו. אין שיתוף, אין סחר “¦ צמחי 3 צבעים”… GO!

19. בעלי חיים. אני יושב על הספה ואוסף אותם מסביב, עם אורך זרוע ביניהם. ואז אני קורא לבעלי חיים והם צריכים להתנהג כמו אותה חיה עד שאני מחליף את החיה. אני יכול להחליף את זה על ידי קריאת שם של ילד ספציפי עם חיה.

המכנה המשותף של הצעות הפעילות הללו הוא שכולם יוכלו להשהות את מה שהם עושים (במיוחד אמא או אבא!), לשבור את מעגל התסכול ולבלות כמה דקות יחד להיות קצת טיפשי. אני אוהב את זה. אני הולך להצטייד בחדר הבוץ שלי עם נייר צבעוני כדי לקרוע מיד אחרי שאסיים לצבוע בשמי הנפוח שלי.

האם יש לך מצב רוח מוצלח המוצף טריקים בשרוול?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *