Splish Splash! 10 צעצועי אמבטיה מהנים מאוד לילדים צעירים

כשיש לך פעוט, זמן אמבטיה פתאום הופך להיות הרבה יותר כיף! ילדכם הצעיר יענג פתאום בחלק זה של השגרה היומיומית שלהם. הם יכולים לזרוק את המים במים, להתענג על הבועות, לגלות כמה צעצועים מועדפים חדשים, והכל בנוסף לגלות את יסודות ההיגיינה האישית. תרצה להצטייד באמבטיה שלך עם צעצועים מבדרים ששומרים על תשומת הלב של הפעוט שלך. עשרת צעצועי האמבט המובילים ביותר לילדים צעירים הם צעצועים שהם פשוטים לשימוש, פשוטים לשימור כמו גם מציעים בידור ביתי בזמן האמבט. צעצועי אמבטיה רבים הם בעלי נושא מימי, אולם ישנם צעצועים שמודיעים בנוסף לבידור.

צעצועי אמבטיה מפחמים לפעוטות

1: סיבוב צעצועי אמבטיה מהנים

חבילה זו של צעצועי אמבטיה מתכוונים היא קלאסית! הם זמינים בחבילה של 10 המציעה מגוון של יצורי הים העשויים מפלסטיק גמיש. כל אחד מהם מסוגל להחזיק כמו גם למים. צעצועים אלה הם זמן אמבטיה חיוניים מכיוון שהם צפים, הם צבעוניים, כמו גם הופכים את המשחק לאמבטיה קצת יותר מהנה. כאן יש תמחור נוכחי!

2: דיג צעצועים צפים

כשהם לוקחים את צעצועי הצעצועים הצעדים צעד קדימה, סט צעצועים צפים של דיג זה הופך את האמבטיה לבריכה, אגם או אוקיינוס ​​לדיג. הסט כולל עמוד דיג תואם למים, רשת דיג, 3 דגים, כוכב ים, כמו גם סרטן. ילדים צעירים יכולים להשתעשע עם כל צעצוע צף. הם יכולים לגלות כדי לתפוס את הדגים כמו גם לגלוש אותם עם הרשת. מערך זה אפילו כולל רשת אחסון משלה לייבוש כמו גם לאחסון צעצועים אחרי כל אמבטיה, שהיא אם אחת באיכות גבוהה עשויה להתענג על צעצועי אמבטיה אפילו הרבה יותר מפעוטות! בדוק את אלה כאן.

צעצועים להניע למידה

3: אותיות אמבטיה כמו גם מספרים

זמן אמבטיה נוסף חיוני הוא אותיות קצף מסורתיות כמו גם מספרים. סט זה כולל את כל 26 האותיות כמו גם 10 מספרים במגוון צבעי הקשת. כל אות כמו גם המספר יכולים להישאר עם קיר האמבטיה כמו גם לצוף במים. זו ככל הנראה השיטה המהנה ביותר לגלות את אותיותיהם, המספרים שלהם, כמו גם כתיב יסודי. רכוש את שלך כאן!

4: עפרונות אמבטיה כמו גם טיפות אמבטיה

תן לאמבטיה בסופו של דבר להיות בד לפעוט שלך! לקרייולה שורה של עפרונות אמבטיה כמו גם טיפות אמבטיה כדי לסייע להוסיף צבע כמו גם לדמיון לזמן האמבט. עפרונות אמבטיה הופכים את קירות האמבט לאזור ריק לרישום כמו גם לצבוע בעוד טיפות אמבטיה הופכות את הצבעים המהנים של המים. העפרונים ניתנים לנסיגה כדי לסייע להם אחרונים במספר אמבטיות כמו גם טיפות האמבט מוצעות באמבט גדול כדי לסייע בהנאה של זמן אמבטיה באופן קבוע. זהו צעצוע אמבטיה מצוין לילדים קטנים שיחזיקו אותך זמן מה! בדוק את התמחור שלהם כאן.

5: רכבת סירה ביט

רכבת הסירה של BIT של מונצ’קין היא צעצוע מצוין של ילדי אמבטיה, מכיוון שהוא קל עדיין כיף, כמו גם מבדר. רכבת סירות זו עשויה מ 6 סירות מעוצבות מפלסטיק, שכל אחת מהן מפותחת לקשר לכל אחד אחר עם ווים קלים. הם גם מחזיקים מים. הסירות זמינות ב 6 צבעים שונים, ומספקים סיכוי לגלות ספירה, צבעים, כמו גם תיאום. אלה מתייבשים במהירות אחרי כל אמבטיה כמו גם צעצוע אמבטיה עמיד. רכוש את אלה כאן!

ממטרה כמו גם צעצועי ריסוס

6: צעצוע קיר ממטרה קטן

פעוטות אוהבים להעביר מים בזמן האמבט! צעצועים המאפשרים להם להתיז, למלא, כמו גם כוסות לשפוך מאפשרים להם להיות אינטראקטיביים. צעצוע ממטרה מסתובב עם נושא פרחים זה מספק לילדים מיקום לשפוך מים כמו גם לבדוק בדיוק איך הוא זורם כמו גם נפילות. יניקת הצעצועים לקיר האמבטיה המספקת לו בסיס עמיד. המים מזרזים מלמעלה כדי לפזר, לסובב חתיכות, כמו גם למלא את החלק התחתון. זה פשוט להתקין כמו גם להסיר, מה שמאפשר לך להגדיר אותו כמו גם להוריד אותו לפי הצורך. ממש כאן יש תמחור נוכחי.

7: ספין כמו גם צעצוע קיר זרבובית

צעצוע זה יניקה לאמבטיה בה הקיר מספק את הרצפה. זה מספק לו את האזור לשאוב מים מהגיגית כמו גם לזרוק אותו בדיוק כמו ברז. יש גם אלמנט ממטרה שמריס מים מראש הברז. הוא מחזיק כוסות בבסיס לשפכה כמו גם יש הילוכים שיניקה לשימוש גם על הקיר. צעצוע אמבטיה בצבע מבריק זה הופך את זמן האמבטיה לאינטראקטיבית להרבה יותר כמו גם כיף עבור הפעוט שלך. בדוק את זה כאן!

8: תחנת ריסוס צוללת

צעצוע נוסף מבוסס קיר הוא תחנת ריסוס הצוללת. צעצוע זה כולל צוללת היושבת מתחת למים באמבטיה כדי לצייר מים עם צינור קצר שמתחבר למרסס. זה מספק לילדים לנהל את המים בזמן שהם באמבט וגם מאפשר להם לרסס מים לרכיב הקיר. ישנם שני פתחים לריסוס מים, ששניהם מאפשרים לזרום המים כמו גם הילוכים מעבר המסתובבים כמו גם ממטרה על הבוטוM. צעצוע זה הופך כל סוג של אמבטיה לשולחן מים כמו גם פשוט לחיסול לאחר כל אמבטיה. רכוש את תחנת הצוללת שלך עוד היום!

צעצועים כדי לשמור על תשומת הלב של הפעוט שלך

9: סרטן בועה מוזיקלי

צעצוע אמבטיה צעיר ומעולה הוא סרטן הבועה המוזיקלי של פרודקה. צעצוע זה הוא סרטן אדום מהנה שמייצר בועות באמבטיה. הסרטן עצמו יונק לקיר האמבט כמו גם יוצר בועות יחד עם נגינה של מוזיקה כמו גם נושבת בועות למי האמבט שמתחת. זהו צעצוע של ילדים צעירים מצוינים מכיוון שהוא מאפשר להורים להקים את האמבט מראש, כמו גם עדיין מספק לילדים הצעירים את העונג לצפייה כמו גם לשחק בבועות. זה פשוט להתקנה כמו גם לשימוש, עם מתג הפעלה/כיבוי מעשי כמו גם מאגר בועות כדי להשתמש בכל סוג של סבון שתרצה. ממש כאן יש תמחור נוכחי.

10: להאיר צעצועים צפים

לילדים צעירים שאינם ענקיים בהתיז או בהכרת סט צעצועים צף של 8 חלקים מאיר זה השקעה מצוינת. כל צעצוע אטום בסוללה כמו גם אור בפנים לכיף בזמן אמבטיה קורן. כל צעצוע זוהר במספר צבעים שונים עם 3 מצבים קורנים שונים. הצעצועים מעוצבים כמו יצורי אוקיינוס ​​כמו גם חיות יבשה, עם כריש, דינוזאור, כמו גם פיל בין היתר. אלה צעצועים מצוינים עבור כמו גם מחוץ לאמבט כמו גם הם מסייעים להפוך את זמן האמבטיה לקצת יותר כיף לאלה שלא חושבים על הפעילות. בדוק את זה כאן!

אתה יכול גם ליהנות:

הצעצועים הטובים ביותר לנערים צעירים בני 3 [15 שהם לא יניחו!]

הצעצועים החיצוניים הטובים ביותר כדי להניע פחות זמן מסך!

ביטחון בריכה לילדים צעירים [הצעות חשובות להבנת הקיץ!]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *