גמילה לילה; איך בדיוק יש שינוי חלק

החודשים הראשונים בחייו של יילוד הם חווית זמן מעניינת כמו גם מובחנת הן לאם והן לתינוק. עם זאת, עליז כמו שהפעם הוא, בואו נהיה כנים, זה מתיש. אני שומר על הנקה של הילוד שלי, שהתעורר כל שעתיים מסביב לשעון לאכול. מותש, כואב, כמו גם מעט גרונגי מאי התקלחות, הוקלתי כאשר רופא הילדים שלי הציע שהתינוק שלי עשוי להיות מוכן לגמילה לילה בבדיקה שלנו עם ארבעה חודשים. האפשרות לישון עם הלילה שוב הייתה מרגשת! רופא הילדים שלנו אכן הבטיח לנו שתהליך הגמילה הלילה זקוק לסבלנות כמו גם לא לצפות לתוצאות לילה.

מהו גמילה לילה?

אז מה בדיוק גמילה הלילה? ככל שתינוק מתבגר, הם מגיעים לאבני דרך התפתחותיות שונות. אבן דרך ניכרת במיוחד היא היכולת לישון עם הלילה, מבלי להתעורר להאכלה. השגת אבן דרך זו אינה דבר שמתרחש בן לילה. במקום זאת, זה לוקח זמן, סבלנות, כמו גם עקביות כדי לבסס שגרה המועילה הן לאם והן לתינוק. גמילת לילה היא תהליך, כמו גם ישנן שיטות רבות המסייעות לתינוק שלך לקבל שנת לילה שלמה. חשוב לזכור שתינוקות שונים מגיעים לאבני הדרך שלהם בזמנים שונים. למרות שאתה עשוי להיות מוכן להיגמל, התינוק שלך עשוי לדאוג כמה הרבה יותר שבועות או חודשים כדי לשנות לשגרת ההאכלה החדשה שלהם.

איך להבין אם התינוק שלך מוכן לגמילה לילה

לפני שתתחיל בתהליך גמילה של הלילה, חכם לדבר עם רופא הילדים שלך או עם מומחה להנקה אם אתה מניקה. למרות שאתה עשוי להיות מוכן לקבל מנוחת לילה שלמה, רופא הילדים שלך עשוי להציע לך להחזיק מעמד. ישנן סיבות שונות לכך. כמה תינוקות עשויים לישון עם הלילה כבר ארבעה חודשים. עם זאת, אל תיבהל אם אתה מגלה את עצמך ניזון מהלילה שחלף בגיל ההוא. לא ממהר לשלב הזנת לילה, כל תינוק שונה, כמו גם אני באופן אישי מציע לגמילה של LED לתינוקות כמו גם להציג את גמילת הלילה כאשר התינוק שלך עובר למזון מוצק.

הסיבות לכך שהתינוק שלך לא יכול להיות מוכן

ישנן סיבות שונות לכך שתינוקך לא יהיה מוכן לגמילה לילה. חלקם עשויים לרופא הילדים שלכם לציין בפניכם, כמו גם כמה סיבות שתוכלו להתעכב בעצמכם. בקבוק כמו גם הנקה אינם רק מזינים פיזית. תינוקות מעריכים את הזמן שהמטפל שלהם לוקח במהלך האכלות אלה, כמו גם זה יכול להיות חווית מליטה. אם המטפלת הראשית של אמא או התינוקת חזרו לאחרונה לעבודה או שהעמידה תינוקות היא הטיפול של מישהו אחר ברוב היום, אז התינוק עשוי להסתכל קדימה על הזמן הזה שבילה כמו גם משתמש בזמן האכלה כשיטה לקשר קשר כמו גם להתחבר מחדש.

סיבה נוספת לכך שהתינוק שלך לא יכול להיות מוכן לגמילת לילה היא בקיעת שיניים. לאלו מאיתנו ששרדו את שלב בקיעת השיניים, הרשו לי לומר לכם, זה לא כיף לתינוק. חניכיים כואבות כמו גם כאבי בקיעת שיניים טיפוסיים עלולים לגרום לחום כמו גם מהומה כללית, כמו גם תינוקות עשויים לקום לעתים קרובות במהלך הלילה מאז. כמו כן, צמיחת צמיחה יכולה להגביר את מספר הפעמים שתינוק מבקש להאכיל, אפילו לאורך כל הלילה. אלה כמו גם אלמנטים רבים אחרים יכולים לתרום מדוע ייתכן שהתינוק שלך לא יהיה מוכן לגמילה לילה. עם זאת היו סבלניים! התינוק שלך יאפשר לך להבין מתי הם מוכנים!

לפני שתתחיל לגמיל לילה

בסדר, אז הגעת למחשבה הסופית שהתינוק שלך מוכן לגמילת לילה. עכשיו מה? שוב, אני ממליץ להתחיל לדבר עם רופא הילדים שלך. הרופא של התינוק שלך יכול לענות על חששות מהגידול של התינוק שלך כמו גם מהתפתחות, להציע סיוע כמו גם הדרכה רפואית מומחית לרעש אם אתה מניקה את הקטע שלך, חשוב גם לדבר עם יועץ הנקה; הם יכולים לסייע לכם לוודא שתשמרו את ייצור החלב שלכם, וזה חשוב ביותר, גם אם אתם מתכננים לגמיל את התינוק שלכם.

הגדל את האכלות זמן היום

עכשיו לאחר שקיבלת הדרכה כלשהי אם התינוק שלך מוכן לגמילת לילה, הגיע הזמן להתחיל. התינוק שלך הוא סביר להניח שרבים לא ישכבו עם כל הלילה במשך הלילות הראשונים. גמילה לילה היא תהליך איטי כמו גם מתקדם, הזקוק לסבלנות. צעד ראשון מצטיין מאוד הוא לוודא שהתינוק שלך אוכל מספיק במהלך היום, במיוחד לקראת השינה. כל נקודת הגמילה של הלילה היא שהתינוק שלך יגיע לנקודה בה הם לא רעבים לאורך כל הלילה, ומסייעים להם להירדם. שיפור כמות החלב, הפורמולה או המזונות המוצקים בשגרת הזנת היום של התינוק שלך יכול לסייע לפשטות בתהליך גמילה הלילה.

סבלנות היא המפתח

כפי שנדון בזמנים שונים לאורך מאמר זה, סבלנות עם התינוק שלך נדרשתלהבטיח תהליך גמילה של לילה חלק. בזמן שאתה משנה את לוח הזנה של התינוק שלך, אפשר קצת גמישות, מכיוון שהתינוק שלך אולי לא ירצה להגביר את צריכת האוכל שלהם בצורה הטובה ביותר. לאט לאט מגדילים את כמות החלב, הפורמולה או המזון המוצק שיש להם במהלך היום, אולם נסה לא לשנות באופן משמעותי כמה הם אוכלים הכי טוב.

גמילה לילה למאמות המניקות

עבור אמהות המניקות בעיקר, גמילה בלילה היא משמרת שצריך לטפל בזהירות כדי לוודא שאספקת החלב תישאר עקבית. גופך יוצר חלב אם בהתאם לדרישה, כך שגופך עלול לאטל את הייצור כאשר הוא מבין שהתינוק שלך כבר לא ניזון לאורך כל הלילה. ישנן שתי אפשרויות לאמהות מניקות שהן גמילה לילה. הבחירה הראשונה היא לשאוב לאורך כל הלילה כאשר ה- Bit One שלך ​​אוכל באופן שגרתי. למרות שלא תוכל להדביק שינה נחוצה מאוד, ההפוך לכך הוא שתתחיל לצבור אספקה ​​טובה של חלב שמור שעשוי להיות מנוצל לאורך כל היום אם אתה רחוק מהתינוק.

הבחירה השנייה לאמהות מניקות שהן גמילה לילה היא רק לשאוב או להניק בבוקר. באופן אישי, אני לא מציע בחירה זו משתי סיבות. בראש ובראשונה, זה בראש ובראשונה, זה יכול להשפיע באופן משמעותי על ייצור החלב שלך, כמו גם שנית, הצטברות של חלב אינה סתם לא נוחה, אולם יכולה לגרום לתעלות סתומות כמו גם אפילו לדלקת שד, זיהום לא נעים. אני מאוד מציע להתייעץ עם יועץ הנקה, שיכול להדריך אותך בלילה כראוי לגמיל את הקטע שלך.

מעבר מרגש

גמילה לילה היא מעבר מעניין ועם זאת קשה. זה יזדקק ממך לסבלנות רבה. רופאי ילדים כמו גם יועצי הנקה הם משאבים פנטסטיים להורים שיש להם חששות לגבי מתי בדיוק כיצד להתחיל. כמו כן, הם יכולים לתגובה חששות לגבי הקפדה על ייצור החלב מתוחזק או מותאם כראוי. תוכלו לגלות מומחה להנקה בקרבתכם כאן. למרות שגמילה בלילה יכולה לקחת זמן מה, שני ההורים וגם התינוק ייהנו ממנוחת לילה שלמה כאשר המשמרת תושלם!

יש חששות מהנקה או הורות? יש לנו קבוצה שלמה של אמהות שחולקות וגם לבקש ייעוץ. בדוק את קבוצת הפייסבוק של אמהות הרוקי שלנו או אנא השאיר דאגה בתגובות

אתה יכול להיות כמו:

כל מה להבין על שלפוחית ​​חלב + תרופות קלות

70 הורים מצחיקים מצטטים שמסכמים הורות לטי

Hindmill & Foremilk … האם יש הבדל מהותי?

סיכה למועד מאוחר יותר: גמילה לילה; איך בדיוק לעבור מעבר חלק

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *