לידה ביתית פגעה: ג’ניפר הלכה למתקן הרפואי

היום יש לנו אורח פרסום (אני בחופשה) מיוצר KinderCycle, כמו גם אמא ראשונה ג’ניפר פסטסקי.

הנה הלידה שחזינו: היינו עובדים בבית. הייתי מבשל סוג כלשהו של מרק או תבשיל, מלטף את החתול שלנו כמו גם יוצא החוצה להריח את האוויר, בודק את השמיים כמו גם נוגע בצמחים. קרוב לזמן הלידה בפועל, שלוש המיילדות שלנו היו מופיעות כמו גם הן היו מניחות מטליות קרירות על ראשי, משפשפות את גבי, כמו גם עוזרות לי עם התכווצויות הקשות ביותר. ואז, התינוק היה מופיע בזמנה שלה, כמו גם לקבל את פני על ידי בעלי המרוצה, המיילדות שלנו, החתול המניע שלנו כמו גם אותי. היא תושם על שדי כדי להתכרבל או לאחות, איך שהיא הרגישה. הייתי מלא עונג כמו גם אושר.

ועכשיו, המציאות.

כן, ארגנו לידה ביתית למרות התנגדויות מחלק מבני הבית כמו גם כמה חברים. אהבנו את המיילדות שלנו כמו גם את הביקורים הנפלאים לפני הלידה איתם שדיברנו על תזונה כמו גם הקשבנו לדופק הלב של התינוק. הם החמיאו לעורי החלק כמו גם את שרירי הבטן המוצקים שלי. הסתכלתי קדימה לכל ביקור איתם.

היו לנו כמה שיהוקים בדרך ההיריון. נחשבתי “גיל אמהי מתקדם”, כמו גם היו לנו שתי הפלות לפני ההיריון הזה. מאז גילי, קיבלנו מבחן CVS מוקדם שהמעבדה התנערה. סיפור ארוך, עם זאת, לא קיבלנו תוצאות מהבדיקה ההיא, כמו גם היינו צריכים לחכות חודש עבור מי שפיר כמו גם גילינו שהכל נראה טוב. לאחר מכן, זה היה שיט חלק מאוד למעט ידי המודלקות שלי שהפכו את ההלחנה כמו גם יצירה בלתי אפשרית לחלוטין.

חזרה ללידה עצמה.

התינוק שלנו אמור היה להיות מתישהו בסוף מאי או בתחילת יוני 2010. בסוף אפריל תכננו תינוקות כמו גם חופשה בסוף השבוע לחגוג את יום הולדתי ה -39 (הצהרתי גיל אמהי מתקדם, נכון?) בלילה של 26 באפריל, הלכתי לישון כמו גם חלמתי על מעיינות חמים. אממ לא. התברר שזה לא מעיינות חמים, אולם המים שלי נשברים כמו גם נשברים כמו גם נשברים. אחרי קצת פאניקה כמו גם בלבול (“זה גם מוקדם”, “מה קורה”, “לא ציפיתי שיהיו כל כך הרבה מים!”), התקשרנו למיילדות שלנו שאמרו לנו בזהירות שאנחנו לא יכולים אין לידת בית מאז שהיינו בגיל 35 שבועות שהיו מוקדם יותר ללידה ביתית. לתינוק יתכן שיש ריאות מפותחות או סוגיות אחרות שיזדקקו לתשומת לב מיידית של מתקן רפואי.

הרגשנו קצת המום, לקחנו מקלחות (זה היה הרעיון של בעלי שהיה מפואר), כמו גם תיקים ארוזים למתקן הרפואי שלא עשינו ולא התארגנו לעשות. הלכנו למתקן הרפואי (הליכה של 2 חסימות), אוחזנו בידיים, הבאנו את תחום הלידה שלנו כמו גם לבדוק את הכוכבים בשמיים.

לאחר קצת עבודה בתא Triage, גילינו שהתינוק היה הפרת כמו גם היינו דרישים קטע C. לאחר שעות של זמן חולף בחדר הטריאג ‘, התינוק שלנו סופק על ידי C-Secure בשעה 10:41 בבוקר ב27- באפריל, 2010. היא הוצאה ממני וגם הובלה לטיפול רפואי. אני לא מעדיף לזכור את כל הפרטים האלה מאז של לילה ללא שינה כמו גם כמה תרופות חזקות באמת. היא הייתה 4 פאונד 6 אונקיות כמו גם בילתה 9 ימים ב- NICU. מלבד המשקל שלה, היא הייתה ילדה בריאה במיוחד.

מכיוון שאנחנו יהודים, ביום השמיני שלה לחיים, היה לנו טקס שמות לתינוקות בחצר החיצונית של ה- NICU עם הרב שלנו כמו גם אחותנו של NICU. קראנו לכוכבה מליה; שמה העברי הוא קוצ’בה מלכה – מלכת הכוכבים. כמו כן יש לשמותיה משמעות ביתית; היא נקראת על שם הדודה הגדולה של בעלי שהגדילה את אמה של בעלי, כמו גם על שם דודה הגדולה שלי שהתחתנה עם ניצולת שואה כמו גם הם מעולם לא נולדו להם ילדים.

עכשיו היא בת 14 חודשים מרוצה. היא אידיאלית התפתחותית ביעד, כמו גם עוקבת אחר קרקעית העקומה לגובה כמו גם למשקל. ממגוון סיבות, איננו מנסים לתינוק הצלחה.

זה סיפור לידתו של סטאר, שאני מגלה לבסוף שהוא מרוצה ממנו.

תודה רבה לג’ניפר ששיתפה את סיפורה. היא האם שמאחורי KinderCycle – www.kindercycle.org – מסייעת למשקי בית להיפטר מהחומר של הילדים שהם מיוצרים איתם, כמו גם לקבל דברים של ילדים שהם רוצים. היא גרה בברקלי, קליפורניה עם המחצית השנייה שלה כמו גם בת בת 15 חודשים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *