ערב ראש השנה – בתוכנית תקציב

ההורים שלי יהיו כאן בערב ראש השנה, כמו גם הבטיחו לי שאין שום דבר שהם מעדיפים לעשות מאשר לישון על מזרן אוויר בקומה של ג’וליאן משעה 22 בערב למעלה עד השעה 6.30 בבוקר ביום השנה האזרחית החדשה כשהוא מעיר אותם בכך שהוא מעלה את העסקה שלו באידיאל כמו העסקה של אמי, כמו גם לקבוע משהו בן 4 כמו “סבתא, חלמתי על פיראט עם זאת הוא לא היה אדם מסכן כמו שהיה לו דינוזאור סגול, אולם זה לא היה בארני. זה היה פטרודקטיל! ”

אז מה נעשה באותו לילה? אנחנו חייבים לצאת, נכון? שמרטפות חינם – רק מפסיד היה נשאר בו. עם זאת, מה שגיליתי על ערכי ראש השנה הבוגרים הוא שזה עולה עומס לצאת. מסעדות אוהבות לתפריטים קבועים בעלות שמתחילים ב 50 $ לאדם וגם לא כוללות משקאות. ברים מושכרים למסיבות. בכל מקרה אני לא רוצה לבלות ערב בבר עם זרים.

ערב ראש השנה האחרון, הת’ר כמו גם אלק עשו אותנו ללילה של משחקים. הצעירים שלהם ישנים כמו גם אני לא יכול אפילו לזכור את מה שעשינו עם שלנו. הם ישנו אצל הת’ר כמו גם של אלק או בבית עם סט של סבים וסבתות. בכל אופן, אם אתה שואל את הת’ר כל סוג של שאלה, ככל הנראה התגובה תהיה משחק או פעילות מקורה, ולכן אין זה מפתיע שהיא צוטטה בפוסט AP על “צלצול בשנה החדשה בתקציב”.

ו! היא הצליחה להזכיר את הספר שלנו, אז לך הת’ר! אני חייב לך אחד!

אני יכול רק לקוות שמישהו יזמין אותנו למסיבה, כמו שנוכל להתנהג מדהים לחלוטין כאילו אין זה הצעה ענקית ללכת לאנשהו בערב השנה החדשה, בייביסיטר בתיק, אנחנו יוצאים בכל פעם שאנחנו אוהבים בלי שום דאגות לגלות מישהו שיישאר ממש כאן עם הילדים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *