איך לעצור דליפות חיתול לילה לתמיד!

להיות אם לארבעה לימד אותי כל כך הרבה דברים. סבלנות. אהבה ללא תנאים. ניהול זמן יעיל. הדבר המשמעותי ביותר שלמדתי כהורה הוא שהמצרך היקר ביותר בעולם למשפחה עם ילדים קטנים אינו זמן או כסף. זה שינה. שינה מתוקה ומתוקה ללא הפרעה. אני יכול גם להגיד לך כמי שהיה בהריון, סיעוד ומגדל ילדים במשך החלק הטוב יותר של עשור שיש רק דבר אחד גרוע יותר מאשר להתעורר בשעה ארבע לפנות בוקר וזה מתעורר על ידי משהו שניתן למנוע, כמו לילה דליפות חיתול.

איך לעצור דליפות חיתול לילה לתמיד!

המאבק הבלתי מוגבל של דליפות חיתולים

להתעורר לתינוק צורח בעריסה רטובה עם יריעות עריסה ספוגות הוא אחד הדברים הפחות אהובים עלי במשמרת ליל ההורות. הצורך להחליף את בגדי התינוק ואת החיתולים, ואז להחליף את הסדינים, להחליף את הלהקה. זרוק את הסדינים במכונת הכביסה. כשכל זה נעשה, אני עכשיו ער.

בן זוגי ואני היינו כל כך נואשים לגרום לתינוקות שלנו לישון למתיחות ארוכות שניסינו הכל. חיתולי בד, חיתולים חד פעמיים, חיתולים כפולים, חיתולים בגודל הבא למעלה, אפילו רכשנו גם “˜nightnight”.

רפידות מגבר ספוסי לחילוץ

שום דבר לא עבד עד שמצאנו כפילות חיתולי ספוסי! רפידות המאיץ של ספוסי זה הדבר היחיד שהעניק לנו את הלילות שלנו בחזרה!

בהתחלה הייתי כל כך סקפטי, כבר ניסינו הכל. בעצם התפטרנו מאותם את האזעקות של קידדו צורחות. תמיד תהיתי איך מישהו כל כך קטן יכול למלא חיתול כל כך מהר אבל שם היינו בלי נכשל לילה אחר לילה עם חיתול טרי, סדינים טריים, תינוק אומלל והורים מותשים.

איך רפידות המאיץ של ספוסי עובדות?

אני לא מאמין שעברנו על השערות חצות של שני תינוקות לפני שגילינו רפידות מאיץ. רפידות המאיץ הללו הן רעיון כל כך קל להפליא שעובד בפועל. הכרית מתאימה לכל חיתול, בד וחלל -פעמיים, ומונעת את התינוק שלך לספוג את הכל לאורך כל הלילה.

בלילה הראשון שניסינו אותם, המשכתי להתעורר לראות אם הבת שלי עדיין ישנה. הייתי עושה את הדבר ההורה המוזר הזה שבו אתה מעיר את עצמך באופן מראש כדי לבדוק את התינוק שלך רק כדי למצוא אותם ישנים במהירות ובסופו של דבר ערים ברוחב את עצמך. בבוקר היה לנו תינוק עדיין ישן, עריסה יבשה אחת ושני הורים מרוצים מאוד.

לעיתים רחוקות דבר הורות זה קל. שווה את זה? בהחלט! קַל? לא. כל מה שאנחנו יכולים למצוא כדי להפוך את החיים לפשוטים יותר הוא מייד מוסיף לרשימת המלאי שלנו ומסופר במהירות על כל חברי ההורים שלנו. רפידות המאיץ של ספוסי הוא אחד מאותם מוצרים שזכו לנאמנותי לכל החיים.

אתה יכול ללמוד הרבה יותר על רפידות המאיץ של ספוסי כאן :.

*** הפוסט הזה ממומן על ידי רפידות המאיץ של ספוסי, אבל כמו תמיד כל הדעות הן שלי **

אתה יכול גם ליהנות:

כיצד להימנע מפריחה חיתולים + קרם פריחה החיתולים הטוב ביותר

תיק חיתול התרמיל הטוב ביותר ומדוע כל אמא זקוקה לאחד כזה

יילוד לא ישן? הצעות שינה של יילוד ממומחה!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *