רישום התינוקות הטוב ביותר + ציון דברים בחינם עם תיבת התינוקות

שמנסה להבין את אתר הרישום הטוב ביותר לתינוקות כדי להשתמש בו יכול להיות מבלבל מאוד כמו גם אפילו מהמם לפעמים. אתה לא רוצה לבלבל את האורחים שלך עם כמה רשימות, אולם בדיוק באותו זמן זה כמעט בלתי אפשרי להסתפק רק עם אחד, ובנוסף אתה אוהב את הסטים המקסימים של “קח אותי הביתה” על אטסי, כמו גם בדיוק איך אתה הולך לספר לאנשים על אלה? למרבה המזל, לאנשים החכמים בבבל יש את הגב שלך.

רישום התינוק הטוב ביותר + ציון דברים בחינם עם תיבת תינוקות

Babylist הוא אתר רישום תינוקות אוניברסלי המאפשר לך להירשם לכל מה שאתה דרישה מכל סוג של חנות! למעשה, אתה יכול אפילו להוסיף מוצרים כמו ארוחות ביתיות, קרנות כסף, כמו גם שמרטפות לסייע לרשימה שלך. וזה גם פשוט פשוט להשתמש!

מה הופך את Babylist לאתר רישום התינוקות הטוב ביותר?

אני עוסק בנוחות כמו גם כשמדובר בהפקת רישום תינוקות אין דבר מעשי יותר מבבל. זה כאילו שהם בדקו את דעתנו, זה מדהים לחלוטין !!!

רישום אחד- כמה חנויות ועוד! הוסף כל דבר, מכל סוג של חנות לרישום התינוקות שלך.

הוסף מתנות משמעותיות שלא ניתן לגלות בחנויות כמו ארוחות ביתיות, סיוע בבייביסיט ועוד!

אתה יכול אפילו להוסיף מתנות ייחודיות. סיבה אחת נוספת בבל היא רישום התינוקות הטוב ביותר היא שהיא מאפשרת לך להירשם למוצרים ייחודיים כמו דולה, שירותי חיתול, אנקפסולציה שליה כמו גם יותר!

הוסף כספי כסף. זה מושלם למוצרי ענק בקבוצות כמו עגלות עגלות או עריסות.

קל לשימוש גם עבורך וגם את נותני המתנות שלך. זה אפילו פשוט מספיק כדי שסבא וסבתא שלך להשתמש.

גש לרישום Beablist שלך מכל הגאדג’טים שלך כולל שולחן עבודה, נייד, אייפון, אייפד, כמו גם מכשירי אנדרואיד.

תומכים בעסקים אזוריים כמו גם בחנויות אינדי + יצרנים. Babylist מאפשרת לך להוסיף מוצרים ממקומות כמו Etsy, מעצב האינדי המועדף עליך וגם אומנים אזוריים.

הירשם בכל עת ובכל מקום. בזכות האתר הגדול לניווט פשוט לניווט של Babylist, כמו גם לאפליקציות סלולריות מדורגות של 5 כוכבים, אתה יכול לייצר במהירות את רישום התינוקות שלך בכל עת שתרצה כמו גם מהנוחות של הבית שלך.

התראות שינוי מחיר. להיות תינוק זה משהו זול ככל שיהיה. Babylist מבינה זאת כמו גם כך שהם ייצרו שיטה חכמה שתסייע לך לחסוך כסף במוצרים שאתה נרשם אליהם על ידי שליחת התראות דוא”ל כאשר יש שינויים בעלות. זה גם שולח התראות כאשר יש עדכוני זמינות.

קטגוריות פרטיות. זו פונקציה אחת שאהבתי לחלוטין. בואו נצהיר שאתה מנסה לארגן את כל הדברים שאתה דרישה לפני שתינוק יגיע כמו שאתה רוצה אותם במקום אחד. אתה יכול לעשות את זה עם Babylist. פשוט סמן מוצרים שלא נועדו לאורחים שלך כ”פרטיים “בתפריט הנפתח כשאתה עורך את הפריטים שלך. בדיוק כמו קסם הם יוסתרו מהאורחים שלך. מושלם לאותם חזיות סיעודיות אטרקטיביות- אכן הם קיימים!

כרטיסי רישום לתינוקות מקסימים כלולים בחינם! אלה מושלמים לקפוץ למקלחת התינוקות שלך.

קבל משלוח חינם. כפי שצייננו לפני שבלליסט אוהב לסייע להקל על מסע ההורות שלך, כמו גם לסייע לך להיות יותר כסף חכם הוא חלק מזה וזו הסיבה שהם מציעים משלוח חינם בהזמנות מעל 45 $ שנשלחו על ידי Baillist.

איך זה עובד?

יצירת רישום הרישום לתינוקות המשובחים ביותר שלך היא סופר פשוטה, זה באמת הרבה כמו פינטרסט (שכולנו אוהבים!) כמו גם לוקח רק כמה דקות להתחיל לבנות את הרישום שלך.

כל מה שאתה דרישה לעשות כדי להתחיל הוא ראש לבבל. זה מוביל אותך עם כמה שלבי הפעלה פשוטים (כמו שווה 30 שניות) כמו גם אז הוא שואל אם אתה רוצה להיות מסוגל להוסיף מוצרים מכל סוג של חנות. מה שאתה כמובן לוחץ על כן !!

בשלב הבא אתה נלקח למסך המוביל אותך בתהליך הוספת כפתור הבבל לסרגל הסימניות שלך. זהו התהליך שהופך אותו לסופר פשוט להוסיף מוצרים לרישום התינוקות שלך מכל סוג של חנות- אפילו מעצבי האינדי המועדפים עליך. זה סופר קל. כל מה שאתה עושה זה לגרור את כפתור הסיביות על המסך שלך כמו סרגל הסימניות שלך כמו גם Voila! אתה נהדר ללכת!

ואז אתה פונה לכל סוג של חנות, אפילו חנות Etsy המועדפת עליך או אמזון. גלה את המוצר שברצונך להוסיף לרישום התינוקות שלך, כמו גם לחץ על כפתור Bit Beallist בסרגל הסימניות שלך. מסך הבבל מופיע מייד כמו שאתה יכול להוסיף את המוצר לרישום שלך בקלות. אמרתי לך שבב היה מרשם התינוקות הטוב ביותר !!

לא בטוח מה להוסיף? Babylist יכול לסייע לך לשמור גם על זה! אנחנו לא מתקשרים אליהם את רישום התינוקות הטוב ביותר לחינם.

קח את חידון אורח החיים שלהם כמו גם תקבל רשימת בדיקות רישום לתינוקות בהתאמה אישית (וניתנת להדפסה). החלק הטוב ביותר הוא הרישום הזה הוא כל הדברים שאתה באמת rשוויון לעומת מה שהחנויות מנסות להציע לך.

כמו כן תוכלו לגלות מדריכי מוצרי תינוקות פנטסטיים ישירות באתר Beablist אשר יסייעו לכם לקבל החלטות מושכלות. וכן, מדריכים אלה מבוססים על סקרים של הורים מקוריים !!

עדיין יש לך שאלות?. אין דאגות! גם Babylist מציעה ייעוץ רישום בחינם. גיבורי האושר שלהם כמו גם יועצי הרישום יכולים לסייע לך בכל סוג של חששות שעשויים להיות לך.

מה אם כבר התחלת להירשם בחנויות אחרות?

גם Babylist האמינה על כך, וזו הסיבה שהם ייצרו לך שיטה לשלב במהירות את כל רשימות הרישום לתינוקות שלך במקום אחד. אתה יכול להעביר את הרישומים הקיימים שלך לרישום Beablist שלך או פשוט לקשר אותם לרשימה שלך.

מה זה קופסת תינוקות שלום?

האם אתה אוהב לנסות דברים חדשים? אז אתה תאהב את תיבת ה- Hello Inforts מכיוון שהיא מלאה בדגימות מוצרים מהנות כמו גם הצעות של מותגים מהימנים. זה שינוי תוכן על בסיס חודשי, כך שתצטרך לבדוק את אתר הבבל כמו גם לראות מה מוצע לחודש שאתה נרשם. הורים חדשים יכולים להעפיל להשיג את התיבה שלהם על ידי פתיחת רישום!

תוכלו לגלות יותר על תיבת התינוקות שלום כאן באתר Beablist.

*תיבת התינוקות Hello היא הצעת זמן מוגבלת כמו גם מוצעת רק לתושבים. מגבלות ספציפיות חלות.

בדוק מה הגיע בתיבת התינוקות שלנו

אם כי, התוכן בתוך שינוי תיבת התינוקות של שלום על בסיס חודשי האמנתי שיהיה לנו כיף לשתף את מה שנכנס בתיבת התינוקת שלנו במיוחד.

אתה יכול לצפות בילד שלי ואני מבטל את קופסת התיבה שלנו שלום

קופסת התינוקות שלנו כללה מגוון של דוגמאות מהנות כמו גם מוצרים בחינם שכל סוג של הורה מצפה היה רוצה לכלול כובע אבטחת שמש של I Play (UPF 50+), דבורים של Burt’s Bees Bushant Bushtod + קוד פרומו תמורת 10 $ בחינם כשאתה הוציאו 25 $+ באתר שלהם. כמו כן הייתה חבילה מקסימה של פמפרס עם חיתול דגימה מדגמי חיתול, מגבונים, קופונים כמו גם מדגם DREFT.

גילינו גם בקבוק אנטי-קולולי של MAM שהיה כה קטן כמו גם מקסים. אמת מהנה – בן דודי באמת התקשה מאוד בכל מה שקשור לגלות את הבקבוק הנכון לילדה עד שגילתה לבסוף את בקבוקי מאם האלה. הם היו הבקבוקים היחידים שסייעו לפשטות את תינוקה הקוליקי.

תמיד קשה לנסות כמו גם להבין אילו מוצרי רחצה לתינוקות להשתמש בהם, כך שאני אוהב שקופסת התינוקות שלנו מגיעה עם דוגמאות של מכבסות תינוקות מצטפיל כמו גם קרם Noodle & Boo Plus+ Fraple מבמבוקיות כמו גם Lansinoh. הורים חדשים יהיה פנטסטי להיות מסוגלים לבדוק את המוצרים הללו לפני שתתחייב לקנות את כולם. כמו כן, אני צריך להזכיר כי היו גם דוגמאות של רפידות סיעוד חד פעמיות של לנסינו, כמו גם שקיות אחסון חלב!

אולם אחרון בהחלט לא פחות היה קוד פרומו לבניית תינוק חינם מ- Main Main, כמו גם קוד מתנה בחינם מ- I Play! בנוסף, מדריך רישום לתינוקות סופר -דופר נוחים מבבל כדי לסייע לך להתחיל, כמו גם כרטיסי רישום לתינוקות מקסימים מושלמים לקפיצה להזמנת מקלחת. בדוק אותם, האם הם לא הכי חמודים?

למה אתה מחכה?

לכו לייצר את רישום התינוקות המשובחים ביותר שלך עכשיו ב- Babylist!

*זהו פרסום ממומן בשיתוף עם בבל. האהבה שלנו, המחשבות, כמו גם הדעות על בבל הן 100% משלנו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *