קטיף חגיגת טובות שלא יגרמו להורים אחרים לגלגל את עיניהם

בלונים הופכים לטובת חגיגה פשוטה שלא גורמים להרבה הורים להתכווץ

“כשהילד שלי בא בית ממסיבת יום הולדת, נתתי לו להראות לי את תיק החגיגה שלו לטובתו, כמו גם אז אנו מחדיינים בזהירות את המוצרים בקולקציות הקיימות שלו. יש לנו מדף לטופרי עיפרון מפלסטיק, סל קטן למחקים שהם מעט מאוד למחוק כל דבר, כמו גם כלי טופר במכוניות ומשאית עבור יצרני רעש, כדי להבטיח שהילדים יוכלו ליהנות מהם בזמן שאני נוהג “, הצהיר אף הורה מעולם.

חברתי באינטרנט, מליסה שר, שאלה מדוע אנו מבצעים חגיגה זו בעלת מנהג בהופינגטון פרסום בשבוע שעבר. “מכיוון שעשרות שנים אחורה קיבלה שום יתרון יתר על המידה שזרקת מסיבה, הגשת עוגה כמו גם לבדר עדר של ילדים רועשים ודביקים לא הספיקה?”

וחברתי הזקנה ואל הלחנה בפייסבוק, “מה דעתך על צעירים להיות אסירי תודה שהם הוזמנו לחגיגה מהנה לחגוג חבר, לאכול עוגה כמו גם לשחק משחקים כמו גם להתרחק בידיים ריקות כמו גם שמחים עם נהדר זמן נהדר בחיים האמיתיים תחת חגורותיהם? ” אני מאמין שרבים מאיתנו מסכימים איתה.

אבל קשה לשבור את מה שבסופו של דבר היה מסורת. אחרי דיון כלשהו עם חברי ההורים החכמים ביותר, מצאתי שני נושאים שנראים כאילו הם גורמים להורים להרגיש הרבה יותר נוחים. שימוש בדבר אחד, ולא בצרור של דברים, כמו גם להיות קשור למסיבה. במילים אחרות, אני לא מתכוון לשחק את הדינמיקה הזו בה אני מזמין אותך למסיבה, לספק כיף כמו גם אוכל, כמו גם לשלוח לך בית עם שקית עומס. במקום זאת, כשנגמרה החגיגה, אורחי הקטע שלי, אתה יכול לבחור את אחד מבלוני ההליום ששימש עיצובים לקחת הביתה. כמו גם היי, קח גם אחד לאחותך, מכיוון שמי לא אוהב בלון?

מושגים לטובת המסיבה למי שלא נוח לשלוח אורחים בית ריק:

החלפת ספרים במיקום של טובות הנאה כמו גם מתנות. זה עשוי לרעש סקרוגי להפליא, עם זאת אני לא מאמין שילד מתחת לגיל חמישה שיש לו סבא וסבתא צריך להשיג מתנות מחברים.

מטבע דולר זהב אחד. תמר, שבסופו של דבר הייתה אמא ​​חדשה ביחד, קובעת כי בסוף ציד אוצרות, השלל מרגיש מיוחד. כמו גם תוכנית התקציב לטובת חגיגה של שבע ילדים היא שבעה דולר!

עבודת אומנות. המבקרת של אמהות טירון קטי מציעה, “עשו עבודה מהנה באמנות בחגיגה כמו גם זו הנסיגה.”

מיני פאמפקינס במסיבת סתיו, מציע ריאנה. (כן! אתה יכול לראות בתמונה למעלה שהיו לי צעירים מקשטים דלעות עם מדבקות כמו גם לקחת אותם הביתה.)

בלוני אגרוף הוא מוצר יחיד שניתן לקנות בכמויות גדולות, וכמו בלון הליום, מספק כיף לימים הבאים.

מיכל בועות אחד.

צעצועי חול לחגיגה שנמצאת בפארק עם חול. לחבר את שם האורחים על הצעצועים עם שארפי כמו גם הם יכולים לקחת אותם לבית בסוף.

בלוני הליום. באותה חגיגה בדיוק בה הצעירים הופקדו על דלעות, הם גם הופקדו על בלון הליום יחיד.

גלגלי סיכה. בן דודי ניצל הרבה גלגלי סיכה כדי לסמן את אזור החגיגה על מדשאה דשא, כמו גם לאחר מכן העבירו אותם כשעזבו האורחים. (כל כך הרבה די די!)

1 LEGO MINIFIG לכל ילד. במסיבה עם נושא לגו, טובה זו תוערך על ידי האורחים-וכן ניתן להכניס אותם למיידי שימוש בבית עם גיגית לגוס

תראה בעמוד הפייסבוק שלנו כי שיחה זו הניבה תגובה משמעותית. הצטרפו אלינו לשם כדי להמשיך לדבר!

הערה: אני מצטער להפליא אם המודעות המוטמעת הזו של אמזון לא מראה לך את החגיגה הטעימה מעדיפה – כמו גלגלי פין כמו גם בועות – אולם במקום זאת סוג הדברים שהייתי זורק אידיאל.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *