גידול לתינוקות מתנודד ציר זמן ורעיונות כיצד לשרוד

אולי פתאום התינוק שלך אוכל את כל מה שהם יכולים לשים את ידיה תינוק עובר על צמיחת צמיחה? חשוב לדעת אם קפיצת צמיחה היא הסבר לשינויים בהתנהגות הקטנה שלך. למרבה המזל, זה משהו שהתינוק שלך יעבור בצורה מהירה למדי, כך שאתה חייב לדאוג רק למצב רוחם במשך כמה ימים. הם יחזרו לעצמם המענגים תוך זמן קצר, אז תסתדר שם אמא!

3 סימנים נפוצים של צמיחת תינוקות

אמנם כל תינוק שונה, אך ישנם כמה סימנים נפוצים המסגרים פרץ צמיחה. כאשר הקטנה שלך מתפרצת באופן בלתי צפוי לפתוח את תפרי התלבושת שהם משתלבים בסדר אתמול, סביר להניח שיהיה לך רגע אה-חה ותבין ששלושת הדברים שלהלן אכן יש הסבר אחרי הכל.

1) אתה מרגיש במפתיע כמו פרה חלבית

התינוק הקטן שלך שלך לא גדל בלי עזרה. בעיצומו של פרץ צמיחה, הם עשויים להתחיל במפתיע לאכול בתדירות גבוהה יותר. אמנם לא כיף להרגיש מודבק לסיעוד הנדנדה שלך או לבקבוק ביד, אך תרגיש מנחמים שאתה מזין חיים אחרים ויודע כי בימים אלה עוברים במהירות. עבור תינוקות מבוגרים, הדבר עשוי להצביע על העלאת חלקי המזון המוצק שלהם כדי לשמור עליהם דלקים.

2) התינוק שלך החליף את דפוסי השינה שלהם אליך

זה יכול להיות הדבר הכי מייאש שמגיע עם פרץ הגידול של התינוק; שינוי בדפוסי השינה. גם אם הייתם מסמרים בעבר את לוח הזמנים של השינה של התינוק שלכם, במהלך קפיצת גידול יתכן ויהיה בלתי אפשרי לגרום להם לעקוב אחריו. עבור כמה תינוקות (עם הורים ברי מזל) זה יצביע על כך שהם ישנים במפתיע יותר, ועבור אחרים זה יצביע על כך שהם קמים הרבה יותר בתדירות גבוהה יותר בלילה. ההשכמות התכופות ככל הנראה נובעות מהתחושה של התינוק שלך כאילו הם זקוקים לחטיף בשעות הלילה המאוחרות, והם בתקווה יחזרו למתיחות הארוכות שלהם של שינה מאושרת בעוד מספר ימים.

3) התינוק המאושר שלך הפך להיות מעט מצוברח

גידול זה לא טיול בפארק. התינוק שלך עשוי להיראות חרצב נוסף בתקופה זו, כמו גם תובעני מאוד כאשר הוא נוגע להאכלות. היה סבלני, תן ​​להם קצת אהבה נוספת, ותלוי בכך שהשלב הזה יעבור.

איך אתה יודע אם הגידול של התינוק שלך נמצא במסלול

זה יכול להיות קשה לדעת אם הקטנה שלך נמצאת על המסלול עם הצמיחה וההתפתחות שלהם כשאתה באמצע מתיחה ארוכה בין ביקורי רופאים. קקי ופתי כנראה יהיו האינדיקטורים הטובים ביותר שלך. תלוי בי, תשים לב הרבה יותר תשומת לב לקקי של התינוק שלך ותשתין הרבה יותר ממה שחשבת אפשרי. כל עוד שתי הפונקציות הגופניות הללו מתרחשות, אתה יודע שהתינוק שלך מקבל אוכל. חוץ מזה, פשוט נסה לא להדגיש. תינוקות עשויים לצמוח והם יעשו את זה בין אם נרצה או לא.

ציר זמן נפוץ של צמיחת תינוקות

בשנה הראשונה לחייהם, לתינוקות יש עבודה אחת והיא לצמוח! פירקנו כמה שגרות צמיחה נפוצות באבן דרך. שוב, לא כל התינוקות דומים אז זה הרבה יותר הנחיה גסה של מתי אתה חייב לצפות מהם לעבור כמה שינויים.

1-3 שבועות

6-8 שבועות

3 חודשים

6 חודשים

9 חודשים

שורדים צמיחת תינוקות שורדים

כמו שצייננו בהתחלה, סדרטי הגידול האלה יעברו די מהר. בראש ובראשונה, אל תתפחדו לפנות לעזרה. שגרות הצמיחה הללו עשויות להפוך את חייך לקשיח קצת יותר לקשיח במשך כמה ימים, אז שאל מישהו אם הם יכולים לעזור בדברים הקטנים כמו כלים הם כביסה.

המשך לתעדף טיפול עצמי, גם כשנראה שזה בלתי אפשרי להתמקד בשום דבר מלבד התינוק המעורר שלך. זה יכול להיות בסיסי כמו להישאר לחות ולוודא שאתה מקבל משהו לאכול.

לבסוף, אם אתה מניקה אל תניח סתם באופן אוטומטי שמשהו לא בסדר מכיוון שהתינוק שלך רוצה להאכיל כל הזמן. זה יכול להיות מדאיג כשאתה מתחיל לתהות אם הם מקבלים מספיק אוכל, אבל אם יש להם כ -5 חיתולים רטובים ביום ונראה שהם צומחים מכל תלבושת שאתה שם … אז הכל בסדר.

מחפש לדבר עם אמא אחרת שחירה את זה? יש לנו קבוצה שלמה של אמהות שחולקות ומבקשות עצות. בדוק את קבוצת הפייסבוק של אמהות הטירונות שלנו או השאירו שאלה בתגובות!

אולי גם תאהב:

חימום מחדש של חלב אם [3 דברים שאתה צריך לדעת!]

השיניים הטובות ביותר [המכריעות להרגיע את התינוק בקיעת השיניים שלך]

התפתחות תינוקות – 10 הצעצועים הטובים ביותר לתינוק שלך בן 6 חודשים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *